Kiite

Komplexní implementace informačních technologií

IT Outsourcing

Našim cílem je zajištění komplexního outsourcingu IT služeb, tedy zajištění IT podpory v plném rozsahu a to na základě aktuálních požadavků a potřeb zákazníka. Nabízíme profesionální zajištění služeb v celé oblasti Informačních technologií. Klademe důraz na kvalitu, preciznost a individuální přístup. Snažíme se zákazníkům navrhnout vždy taková řešení, která přinesou úspory jak finanční, tak časové.


Spolupráce s ALTARO

Začali jste VIRTUALIZOVAT a v tuto chvíli řešíte otázky jakým způsobem zálohovat vaše virtuální servery? Potřebujete efektivní a funkční scénář který bude plně funkční při obnově virtuálních serverů?

Pokud dáváte přednost efektivitě nasazení a jednoduchosti správy, připravili jsme pro Vás ideální nástroj, který vnese do vaší infrastruktury klid a poskytne společnosti bezpečné zálohování virtuálních serverů. V případě zájmu kontaktujte naše obchodní oddělení, kde se vám rádi ochotně poradíme jakým způsobem nastavit zálohování na platformě Microsoft Hyper-V. Poradíme Vám v oblasti licencování tohoto produktu. Pro více informací nám napište obchod@kiite.cz.

Společnost KIITE – Informační technologie, s.r.o. se stala oficiálním prodejcem software ALTARO.

Rychlý kontakt